Popis

Letní bedna z Žerotína obsahuje 6 vybraných vín, která se výborně hodí k letnímu pití. Každé z těchto vín si nádherně užijete v létě na zahradě, při grilování, lenošení u bazénu nebo třeba na výletě.

Prostě 6 vynikajících letních BAZÉNOVEK :)

Vybrali jsme pro vás vína která se vyznačují svou svěžestí, jsou mladá, příjemně a lehce pitelná. Na své si přijdou milovníci suchých vín, sladších. růžových a také na letní večer jedno červené.

Letní bedna obsahuje

  1. Muller Thurgau mladé 2019 - suché - první lahvované víno z ročníku 2019, svěží mladistvost už pomalu přechazí do vyzrálých projevů typických pro Muller Thurgau,
  2. Saphira 2018 - polosuché víno které se projevuje svou až neskutečně výraznou ovocností, připomíná nám letní ovocný salát, kyselinka krásně osvěží.
  3. Cabernet Sauvignon rosé 2019 - polosuché - velmi příjmně aromatické růžové víno, vůně typická pro letní ovoce - především lesní jahody, maliny, višně. nádherná šťavnatá kyselinka 100% nezůstanete u jedné lahve.
  4. Chardonnay 2019 - polosladké - ideální osvěžení díky zbytkovému cukru, nádherný typický projev odrůdy Chardonnay
  5. Frízo Žerotín 2019 - polosladké. Jemně perlivé víno , krásné osvěžující bublinkové pití z odrůdy Saphira 2019
  6. Frankovka 2018 - suché - typická žerotínská Frankovka, nekomplikovaná ovocná, nižší tříslo, nádherné pití na letní večer

Cena: 910 Kč

Tento produkt již není skladem!

Vlastnosti

Odrůda --- Druh ---
Oblast --- Podoblast ---
Trať --- Ročník ---
Jakost --- Cukernatost ---
Cukr --- Kyselina ---
Alkohol --- Objem ---